Advaitacentrum


Er is geen tweeheid

als je ontspannen bent
in zelf-bewustzijn
is dat duidelijk.

Nederlands (NL-BE)English (United Kingdom)
Home Studie en praktijk GGZ en non-dualiteit
  • 0
  • 1
  • 2
  • 3
prev
next

Chakrayoga

News image

  Douwe Tiemersma Chakrayoga  Yoga is de weg naar bevrijding van de beperkingen in alle onderdelen van het bestaan. Dit boek richt zich op de bev... lees meer

De bron van het zijn

News image

Nisargadatta Maharaj, De bron van het zijn ‘Wat was mijn toestand, voordat er ervaring was? Wie was er om op deze vraag te antwoorden?  …dat Ik dat ... lees meer

Non-dualiteit

News image

  Jij bent, ik ben dat licht, | licht dat overal zijn centrum heeft; | universeel stralen wij van binnenuit | onbeperkt de rijkdom | van het kleur... lees meer

Openingen naar Openheid

News image

    Als er een kleine bres in de dijk is, is de zee niet meer te houden.  Door ontspanning vallen grenzen weg en meteen is er vreugde.   Opening... lees meer

Project Non-dualiteit in de Praktijk op het terrein van de geestelijke gezondheidszorg PDF Afdrukken

Werkgroep GGZ en non-dualiteit

Doelstelling:
Een verdere bewustwording van de deelnemers ten aanzien van de mogelijkheden om door oefeningen de non-dualistische zijnservaring te laten doorwerken bij de mensen in de GGZ.

Opzet:
1. Deelname aan de cursus Non-dualiteit in de praktijk 2010 data: vijf vrijdagochtenden 10.00 – 12.30 uur –  5, 12, 19 november, 3, 10 december 2010. De cursus bevat vooral oefeningen in een relationele situatie.

2. Per week direct uitwerken van de voor jou meest relevante informatie en oefeningen van de cursusochtend op het GGZ-terrein waarop je zelf werkt, of zou willen werken. Deze uitwerking per mail opsturen naar alle andere deelnemers van het project.

3. Er worden een paar bijeenkomsten gepland, waarop uitwerkingen worden gepresenteerd en besproken. De eerste is op vrijdag 12 november om 13.00 uur, na de ochtendcursus in het Advaita Centrum. Douwe Tiemersma zal daar eerst een inleiding houden over richting van de uitwerking en de speciale aard van de advaitamethode in de psychotherapie.

4. Samenvoeging van de uitwerkingen in een ruimer kader, gericht op een bijscholing door Paul (?).


Doelgroep:
Iedereen die aan de cursus Non-dualiteit en Praktijk deelneemt, of deze al heeft gevolgd, en werkzaam is of enige relatie heeft met de GGZ is welkom om mee te doen.

Opgave:
aan Paul Soons: mailadres GGZ.